Ads 468x60px

Friday

Polska x Mołdawia na żywo komentarz tekst, wynik i pokrycia Świata 2014 europejskich kwalifikacjach 06.07.2013

Polska   1  --   1   Mołdawia

Koniec! Koniec meczu i marzeń o awansie do finałów mistrzostw świata w Brazylii. Polska remisuje w Kiszyniowie z Mołdawią 1:1.
94'
Jeszcze jedno dośrodkowanie "na aferę" w pole karne gospodarzy, znowu piłkę wybijają Mołdawianie.
92'
Kibice z Mołdawii już świętują, nie wierzą, aby do końca wynik mógł jeszcze ulec zmianie.
90'
4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
88'
Waldemar Fornalik na stojąco przy linii bocznej obserwuje ostatnie minuty spotkania.
84'
Rozpaczliwy strzał Salamona z około 30-35 metrów. Namasco odprowadził wzrokiem zmierzającą w trybuny piłkę.
82'
Nie mamy pomysłu na rozmontowanie szczelnie funkcjonującej dziś defensywy Mołdawian.
80'
I jeszcze zmiana gospodarzy: schodzi Antoniuc, wchodzi Ovseannicov (mający za sobą epizod w Cracovii).
79'
Ostatnia zmiana Fornalika: Sobiech za Polańskiego.
78'
Zmiana w zespole Mołdawii: Pasenco zastąpi na murawie Suvorova.
77'
Ładnie zagrał Polański między obrońców do Wawrzyniaka, piłkarz Legii próbował od razu dośrodkowywać, ale został zablokowany.
75'
Zbyt czytelnie grają podopieczni Waldemara Fornalika.
73'
Błaszczykowski z dystansu, technicznie, ale minimalnie obok lewego słupka bramki Namasco.
72'
Salamon zatrzymuje kontrę Mołdawian.
71'
Krychowiak z daleka, ale obok bramki. Po drodze był jeszcze jakiś delikatny rykoszet i będzie korner dla Polaków.
70'
Zmiana w ekipie gospodarzy: Cebotaru za Bordiana.
70'
Kosecki drybluje w polu karnym i... traci piłkę.
68'
Zieliński zdecydował się na strzał z ostrego kąta, niestety piłka przelatuje nad poprzeczką.
66'
I już gramy.
65'
Raca na boisku, gra musi zostać na chwilę przerwana.
64'
Zieliński faulowany w środkowej strefie boiska, żółta kartka dla Gatcana.
63'
Kolejna zmiana Waldemara Fornalika: schodzi Rybus, w jego miejsce do gry delegowany Kosecki.
62'
Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu: Zieliński za Mierzejewskiego.
61'
Same złe decyzje podejmują teraz biało-czerwoni. Przed chwilą w prostej sytuacji piłkę stracił Wawrzyniak.
59'
Dedov źle przyjął piłkę w polu karnym, dzięki temu Komorowski zdołał wybić mu futbolówkę spod nóg. Gdyby nie to, byłoby groźnie pod bramką Boruca.
57'
Dedov na wolne pole do Sidorenco, ten miałby przed sobą jedynie Artura Boruca, ale napastnik Mołdawii był w momencie podania na spalonym.
56'
Wolne tempo gry w tej drugiej połowie. Uważnie grają gospodarze, dla nich ten wynik to sukces.
55'
Dużo niedokładności w grze Polaków, nie wygląda to najlepiej.
51'
Żółta kartka dla Antoniuca za faul na Mierzejewskim.
49'
Dalekie wyrzucające podanie do Lewandowskiego na długi słupek, napastnik zgrywa głową piłkę przed bramkę, ale żaden z jego partnerów nie zamykał tej akcji.
46'
Zaczynamy drugą część zawodów.
45'
Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Kiszyniowie remis 1:1. Na dalszą część relacji zapraszamy już za kwadrans.
45'
Zamieszanie w polu karnym Boruca wyjaśnia dalekim wybiciem Salamon. Nerwowo grają biało-czerwoni w końcówce.
43'
Krychowiak traci głupio piłkę na 16. metrze, próbuje ją odzyskać, ale zamiast tego fauluje w polu karnym! Arbiter pozostaje jednak niewzruszony - narzekaliśmy na brak szczęścia, ale teraz się do nas trochę uśmiechnęło.
42'
Podrażnieni tym straconym golem Polacy, najpierw groźnie strzelał Błaszczykowski, a chwilę później w słupek trafił Lewandowski. Brakuje szczęścia.
39'
Polanski przy linii końcowej w polu karnym miał przed sobą jedynie golkipera, mógł strzelać albo podawać do stojącego przed bramką Lewandowskiego. Ostatecznie nie zrobił żadnej z tych rzeczy i posłał piłkę pomiędzy bramką a napastnikiem Borussii.
37'
GOOOOL!!! 1:1. Błąd w obronie Komorowskiego wykorzystują gospodarze. Sidorenco silnym strzałem pod poprzeczkę pokonuje z najbliższej odległości bezradnego Artura Boruca.
36'
Polanski ponownie w ataku, znowu przewrócony przez rywala, ale arbiter nie sięga po gwizdek. Nie było faulu, słuszna decyzja.
34'
Mierzejewski z wolnego trafia w mur, piłka wychodzi na aut.
33'
Polanski bardzo aktywny w ofensywie w ostatnich minutach, przed chwilą wywalczył rzut wolny blisko bramki Mołdawian.
31'
Znowu Polanski z dystansu i znowu blokuje go rywal, tym razem jest to Armas. Przypomnijmy, że to mecz nr 18 Polanskiego w kadrze, dla której gola jeszcze nie udało mu się strzelić
30'
Ajajaj, Salamon strzela głową i znowu minimalnie obok bramki.
29'
Rybus przed szesnastkę do Polańskiego, ten strzela z pierwszej piłki, futbolówka po drodze odbija się od jednego z obrońców i mija minimalnie lewy słupek bramki Namasco.
25'
Błaszczykowski zagrywa piętką w pole karne do wbiegającego za plecy obrońców Mierzejewskiego, ten przyjmuje futbolówkę i mocno strzela w kierunku krótkiego słupka, niestety niecelnie.
23'
Ależ okazja Rybusa! Piłkarz Tereka odebrał rywalowi piłkę tuż przed polem karnym Mołdawian, w sytuacji sam na sam strzelił jednak prosto w bramkarza i wciąż jest tylko 1:0.
20'
Mierzejewski minął rywala na 16. metrze, mimo tłoku w polu karnym uderzył celnie i z trudem, na raty interweniował Namasco.
19'
Za głęboko cofnęli się biało-czerwoni. Od dobrych 2-3 minut Mołdawianie nie schodzą z naszej połowy.
16'
Centra Mierzejewskiego na krótki słupek, tam pojedynek główkowy wygrywa Salamon, którego strzał przelatuje nad poprzeczką.
14'
Lewandowski otrzymuje piłkę w polu karnym, napastnik był obrócony plecami do bramki, więc nie miał łatwej pozycji do strzału. Ostatecznie Robert posłał futbolówkę obok słupka.
12'
"Lewy" fauluje w ataku Armasa.
11'
Ładnie futbolówkę prowadził Lewandowski, ale zbyt długo zwlekał z podaniem. Szkoda, bo obrońcom znowu udanie urwał się Kuba Błaszczykowski.
10'
Zamieszanie pod polską bramką wyjaśnia Salamon.
7'
GOOOOOOL!!! 1:0 dla Polski. Lewandowski prostopadle do wybiegającego na wolne pole Błaszczykowskiego, kapitan przyjmuje piłkę i w sytuacji jeden na jeden płaskim strzałem po ziemi pokonuje Namasco.
5'
Kontra Polaków, mocne podanie z prawej strony boiska na długi słupek, zamyka akcję Polański, ale jego strzał blokuje jeden z obrońców Mołdawii.
4'
Jędrzejczyk dość łatwo dał ograć się na skrzydle Dedovowi, ale na szczęście obrońcę Krasnodaru zaasekurował dobrze Krychowiak.
4'
Mierzejewski pogubił się przy linii bocznej i piłka opuściła boisko. Mołdawia zacznie od autu.
2'
Wysoko pressingiem grają gospodarze.
2'
Biało-czerwoni rzucili się do ataku od samego początku, póki co dużo walki.
1'
Gramy!
20:13
Skład Mołdawii: Namasco - Epureanu, Golovatenco, Bordian, Armas, Suvorov, Ionita, Antoniuc, Sidorenco, Dedov, Gatcan.
20:11
Skład Polski: Boruc - Jędrzejczyk, Salamon, Komorowski, Wawrzyniak - Krychowiak, Polanski - Błaszczykowski, Mierzejewski, Rybus - Lewandowski.

Mołdawia zagra przeciwko Polsce w dniu 7 czerwca 2013 roku, 18:15 PM GMT w domu w meczu Pucharu Świata w europejskiej kwalifikacji. Pytasz "gdzie mogę oglądać za darmo Polska vs Mołdawia Livestream na pc"? Polska vs Mołdawia live stream będzie dostępny w następującym linkiem kanałów na żywo strumieniowej o wysokiej jakości. Stay tuned tutaj na relacje na żywo z meczu w tym podglądzie, przetworów, prognoz, zakłady, wiadomości, wynik na żywo, wyniki, komentarze, wyróżnieni i celów z serwisu YouTube, a prowadzący przypomina i można oglądać powtórkę Polska vs Mołdawia z wideo stron streaming. Więc nie zapomnij obejrzeć Mołdawia Streaming online, Polska vs Mołdawia - Polska wolny to Dziś piątek 7,6,2013